Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vám dnes nabídnout spolupráci v oblasti řešení pohledávek a předejít tak samotnému vzniku pohledávky novou služnou Screening obchodního partnera kterou naše firma nabízí.

Screening obchodního partnera

Naše firma nabízí kompletní screening obchodního partnera zahrnující prověření a analýzu jeho bonity, stávající platební morálky, solventnosti a majetkových poměrů. Tato služba je směřována pro obchodní nebo výrobní společnost, která uzavírá kontrakt s novým klientem a chce eliminovat rizika neseriozního partnera, případně zlepšit pozici při vyjednávání o ceně a podmínkách kontraktu. Informace pochází z různých veřejných, soukromých i vlastních zdrojů dat a databází. Předmětem screeningu je poskytování informací dle následujícího členění:


Hlídač úpadců a insolvencí

Předmětem sledování je poskytování přehledu informací o návrzích na prohlášení konkurzu a průběhu úpadků ekonomických subjektů v České republice, jimž je přiděleno identifikační číslo ve struktuře:Pokud dlužník není v likvidaci, konkurzním nebo soudním řízení, či dluh nevymáhá již jiný subjekt,
můžeme přikročit ke spolupráci, která začíná uzavřením mandátní smlouvy s plnou mocí
na konkrétní případ. Těšíme se na případnou spolupráci a děkujeme za Váš čas,
který jste věnovali této nabídce.


Nepřejete-li si dostávat nové nabídky od naší společnosti, na tuto zprávu NEREAGUJTE.
V opačném případě zašlete tento e-mail zpět a jako předmět uveďte slovo SOUHLASÍM.